Книжки

Ом і Дзень

Видавництво: «Книгаренька», 2018

34b902ef

У Дрона та Оливки дуже незвичайна бабуся. Вона – інструкторка з йоги, тому запросто стає в чудернацькі пози. А ще – вчить цьому своїх онуків. Із нею навіть проста прогулянка в парку перетворюється на йога-сеанс!
Дотепна книжка-гра “Ом і Дзень” відкриває малюкам світ йоги, з його чарівними словами та поняттями, фізичними вправами-імітаціями тварин і предметів. Читання з виконанням асан із книжки – чудова розвага і водночас справжнє оздоровче заняття.

Це зробила вона

Видавництво: «Видавництво», 2018

Це зробила вона

Один рік розробки. 150 днів підготовки. 120 талановитих авторів. 50 історій успіху.

50 жінок, що стали частиною історії України.

Це перша ілюстрована книга про видатних українок. Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їх приклад надихає.
Сьогодні ми привідкриємо завісу таємничості, щоб побачити справжню роль українських жінок в науці, політиці, культурі України. Пліч-о-пліч з чоловіками вони творили нову Україну. Пліч-о-пліч з чоловіками вони йшли до своєї мети. «Це зробила вона». Це зможете зробити і ви.

Теплі історії в конвертах

Видавництво «Брайт Букс», 2018

b626440a

Ця збірка «Теплих історій» – про листування, про дороге для нас спілкування, розуміння, дар душевного тепла нашим близьким, рідним, друзям. Перед вами – листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події, листи багатолітнього кохання й перших несміливих освідчень, прощення, трепетної надії та мужньої, стійкої віри, вдячності, поваги; сторінки, що бережуть дружбу, дають мудрі поради, втішають у горі, підтримують; листи, які поєднують людей, а чи й розлучають… Вони дозволяють себе прочитати, – ці, списані різним почерком аркушики паперу або ж електронні послання, – довіряють свої секрети, діляться з нами новими теплими історіями.

Окуляри і кролик-гном

Видавництво «Братське», 2018

27265530_2033776360232515_2018970568_o

Ти зростаєш. Мрієш про кролика й гостей на день народження. Нарікаєш, що тебе ніхто не розуміє. Ходиш хвостиком за старшою сестрою. Соромишся. Сердишся. Вигадуєш. Вчишся. Дурієш. Сумуєш. Дружиш. Радієш. Шукаєш… Довкола – величезний світ, і ти лише починаєш його для себе відкривати, як відкривають його герої цих дванадцяти оповідань. Їм від 10 до 13 років, вони живуть в українських містах. У чомусь вони геть схожі на тебе. Радій і переживай разом з ними!

Завантажуйте і читайте!

Bears Can Fly

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

3f57c5b2

The book for the little ones is not only an acquaintance with color, texture, images, words and concepts. The texts that geared towards the awakening of the imagination are extremely important for the child development.
‘Bears Can Fly’ illustrated by Nataliia Pavliuk is a beautiful, funny and intriguing story about two cute bears that provides an excellent opportunity to introduce children movement in space.

For Whom Does The Sun Shine?

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

444fa219

“For whom does the sun shine?” — that is the question for a little kitten. So he asked the same thing his mother cat, puppy, rooster, goat and other farm residents. But they all have different answers. So who is right then?
This charming picture-book illustrated by Anna Kyzyma represents various farm animals and their sounds, and also so many greetings the polite kitten knows. The sun is running in the sky, the kitten is running on the ground. And they are both going to bed at night. So this is also a perfect bedtime reading story.

What Does the Ball Like Most of All?

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

3aecb820

With a funny red ball, kids will never be bored. The ball likes so many awesome things and activities! But what does the ball like most of all? Explore with a superbly colorful, charming and touching picture book illustrated by Cristina Stashkevich.
BONUS: Black and white coloring book pages!

The Little Train Goes On A Trip

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

38c18d77

The Little Train goes on a trip. And you can join its wonderful journey!
Reading this book is a fun way for kids to learn about the different sounds that farm animals make and also to practice counting from 1 to 10.

Illustrated by Margarita Levchuk.

Ліза і друзі. Сім’я / Lisa and Friends. Family

Видавництво «ПЕТ», 2017

f13fd220

Соня має чудового папужку, а її бабуся вміє шити одяг для ляльок. Мартін усе знає про море, адже він – син і онук справжніх моряків, а ще у нього є кумедний песик. А чим особлива родина Лізи і чи матиме вона колись домашнього улюбленця?

Про це маленькі читачі дізнаються з яскравої книжки-білінгви “Ліза і друзі. Сім’я / Lisa and Friends. Family”, а заразом збагатять свій словник активною англійською лексикою.

Ілюстрації Катерини Підлісної.

Ліза і друзі. Слова ввічливості / Lisa and Friends. Polite Words

Видавництво «ПЕТ», 2017

0bb425af

Ліза мріє про друзів, але для знайомства треба зробити перший крок. Як зароджується дитяча дружба і які слова хочуть почути ображена подруга, іменинниця чи хворий друг?

З цієї кижки починається історія Лізи, Соні та Мартіна, розказана двома мовами. У форматі книжки-картинки, в атмосфері простих життєвих ситуацій і дитячих відкриттів маленький читач знайде для себе нові цікаві слова, які обов’язково стануть йому у пригоді.

Ілюстрації Катерини Підлісної.

Підземне царство метро

Видавництво «КМ-Букс», 2017

5e73b410

«Підземне царство метро» – це сьома збірка оповідань двадцяти одного сучасного автора з серії «Дорожні історії». Твори об’єднані тематикою підземного транспорту, незвичайними історіями, реальними та фантастичними, у нас та в інших країнах – метро, метро, метро, загадкове і буденне. Але направду всі ці історії зовсім не про транспортний засіб, а про нас із вами — про живих людей із нашими проблемами, переживаннями, прагненнями, коханнями, розчаруваннями, втратами, але з вірою в те, що все буде добре. Рекомендовано широкій читацькій аудиторії, дуже рекомендовано для читання в дорозі!

Подорож до країни Мурвіль

Видавництво «Зелений пес», 2013

bebdc5e8

Чарівна країна котячої втіхи, де течуть молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках, поруч з дивовижними, ніким не баченими квітами кицьколілій і кошенятовими трояндами зеленіє котяча м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож лицар Котячої слави Кексик Сірий зі своїм провідником Зефіром Білосніжним. На шляху мандрівникам зустрінеться безліч цікавих місць, вони подружаться з різними мешканцями казкового світу, втраплять у цікаві пригоди, навчаться лазити по деревах, добувати вогонь, виживати в різних погодних умовах, літати, плавати. А головне – врятують увесь край котячої втіхи від занепаду та злих чарів!
Допомогти лицарю і його провідникові можеш тільки ти! Приєднуйся!

Ілюстрації Крістіни Сьомової.