Новини

Стаття для рубрики “Календар видатних жінок”. У Цзетянь

52643756_2118779818205998_6658066527121571840_nНова стаття з авторської рубрики Олександри Орлової “Календар видатних жінок” для ресурсу Каралєвна: “У Цзетянь. Фенікс і Дракон”.

Навколо постаті цієї жінки існує безліч легенд, й історики люблять повторювати, що переважна більшість із них — правда. Вона була наложницею, монахинею, дружиною і вдовою імператора, регенткою та імператрицею. Багато століть тому її проголосили дочкою Будди, а сучасники назвали її першою феміністкою. Її життя загалом, і особливо шлях від непомітної жінки в імператорському гаремі до правительки Піднебесної, знайшли відображення в літературі та кінематографі, хоча достеменно невідомо навіть як саме вона виглядала. Чи була вона такою красивою, як про неї писали її сучасники? Чи мала настільки ж гострий розум і блискучу тактику? Чи була настільки ж хтива, честолюбна, жорстока, безсердечна? Розібратися складно, але ми спробуємо.

Ласкаво просимо в сьоме століття. Познайомтеся з лютневою героїнею рубрики “Календар видатних жінок” — першою і єдиною дійсною імператрицею Китаю У Цзетянь…

Читати статтю на сайті “Каралєвна”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s