Новини

Незабаром вийде з друку збірка оповідань “Бойфрендз”

69654677_2373013789586533_2681429081681035264_nУ видавництві “Брайт Букс” готується до друку збірка оповідань від тринадцяти авторок під назвою “Бойфрендз”. Презентація збірки відбудеться 21-го вересня на Форумі видавців у Львові.

Передзамовлення можна оформити на сайті видавництва.

Анотація:

Бойфрендз. Вони всі такі різні: успішні, невпевнені в собі, брутальні, самодостатні, покинуті, віднайдені, подаровані долею. З ними солодко й боляче, легко і складно, навіки й ненадовго. Без усіх них ти ніколи не стала б… собою.

Тринадцять жінок і тринадцять різних історій про залежність і зцілення, пошуки і втрати, знахідки, зречення, ненависті й закоханості. І шрами, які подеколи болять на дощ, часом кривавлять, а іноді – і зникають без сліду. Наче їх і не було зовсім.

У цій книжці не йтиметься про вічне кохання, тож можете зразу відкласти її убік. Якщо шукаєте романтичної історії, де лише Він і Вона, захід сонця чи щось на кшталт цього – тоді BOYFRIENDS, певно, не виправдає ваших надій…

Тринадцять історій натомість повідають про любов. Любов до життя і світу, що вирує поруч. Любов до випробувань, бо в них – зростання. Любов до людей і обставин, невдач і перемог. Любов жінки до… себе. Бо можна тричі переступити через власне “Я”, впасти долу й простелитися килимком, можна стерти себе з лиця землі й не бачити більш своє відображення у дзеркалі, забути своє ім’я й одректися від усього, що до цього часу мало цінність. Заради єдиного чоловіка. Але чи варто?

Авторки: Слава Світова, Олександра Орлова, Юлія Ілюха, Ірина Тетера, Таіс Золотковська, Мирослава Кошка, Віоліна Ситнік, Оксана Боровець, Уляна Явна, Олеся Венгринович, Марина Єщенко, Ірина Лісова, Даша Непочатова.

Дизайн обкладинки: Олена Мишанська.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s