Новини

Вийшла друком книжка “Ключ до всіх дверей”

У видавницті “Читаріум” вийшла друком нова книжка Олександри Орлової “Ключ до всіх дверей”. Це казково-фентезійна повість для дітей віком від 9-ти років.

Ілюстрації до тексту створила Анастасія Рафаєнко.

Фото видавництва “Читаріум”

Анотація:

Віра — звичайна сільська дівчина, а втім, напрочуд допитлива. Саме допитливість завела її однієї літньої днини до чарівного шатра, де загадковий незнайомець вручив їй ключ, запевнивши, що той відмикає всі двері на світі. Щоправда, лише тоді, коли місяць уповні. Не надто повірила дівчина у таку магію, проте за першої ж повні отримала нагоду випробувати ключ і натрапила на дивну обитель зачарованого князя Марка. Удвох вони відчинять чимало дверей, відвідають казкові світи, будуть свідками й учасниками незвичайних подій та історій. Можливо, Віриному ключу до всіх дверей судилося стати і ключем до серця Марка? Та чи вдасться простій дівчині звільнити князя від давніх і вельми сильних чарів?

Книжка уже встигла потрапити до переліку видань, рекомендованих Українським інститутом книги для поповнення бібліотечних фондів, а також увійшла до довгого списку “Топ Барабуки” – рейтингу найкращих дитячих та підліткових книжок 2020 року.

Придбати книжку

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s