Книжки

Морські тезки

Видавництво “Маміно”, 2020

00683542

Чим схожі домашній котик і морський котик? А чим різняться звичайна та морська черепахи? Знаходячи пари тезків, дитина буде знайомитися з морськими істотами та дізнаватися про них цікаві факти. Виявляється, морський коник — найповільніша рибка у світі, морська черепаха не вміє ховатися у панцир, а морський їжак за допомогою голок… пересувається! З цією книжкою малюк буде бавитися і вчитися одночасно.

Ілюстрації Ольги Редбело.

Дивовижні особистості, які змінили ХХ століття

Видавництво “ІРІО”, 2019

Це не просто книжка, це перше знайомство. Воно поділене на 2 частини: у першій ви дізнаєтесь про біографії двадцяти неймовірних дівчат, таких як Марія Кюрі, Фріда Кало, Марія Монтессорі, Джоан Ролінг та інших діячок, які попри обставини досягли успіху, а друга частина відкриє таємниці життя двадцяти найвидатніших хлопців минулого століття, таких як барти Райти, Генрі Форд, Стівен Гокінг та Стів Джобс. Книжка допоможе швидко познайомитись з людьми, які щодня своїми ідеями, творчістю та винаходами змінювали світ на краще.

Серед авторів Валентина Вздульська, Аня Хромова, Оксана Лущевська, Володимир Чернишенко, Маша Сердюк, Олександра Орлова.

Ілюстрації Марії Мороз.

Казки під ялинку

Видавництво Старого Лева, 2019

 kazky_pid_yalynku_0

Коли, як не на зимові свята, загадувати бажання та вірити в дива! Саме це і стається з героями «Казок під ялинку», куди увійшли твори сучасних українських авторів. На сторінках цієї зимової книжечки на дітей чекають зустрічі з домовиками, феями, святим Миколаєм та його помічниками, єнотиком Бо та іншими казковим істотами.

Над антологією працювали автори: Галина Вдовиченко, Галина Малик, Іван Андрусяк, Богдана Матіяш, Ірина Лазуткіна, Дзвінка Матіяш, Олександра Орлова, Аліна Штефан, Наталка Малетич, Юля Смаль, Зірка Шевченко, Юлія Лящинська, Надійка Гербіш, Зоряна Живка, Богдан Мельничук і Ольга Атаманчук.

Ілюстратори: Іва Михайлян, Альона Ткач, Грася Олійко, Ростислав Попський, Арсен Джанікян, Катерина Сад, Марта Кошулінська, Наталка Гайда, Інна Руда, Юлія Піліпчатіна, Любов Малигіна.
Упорядниця: Наталя Малетич.

Гарбузова відпустка / Pumpkin Holiday

Видавництво “Крокус”, 2019

e28a1697

Осінь — час чарівних барв і смачних історій. Запрошуємо вас у гарбузову відпустку незвичайної мишки Кукурбіти, яка вміє створити затишок і маленьке свято на щодень.

Autumn is a time of magical colors and delicious stories. Enjoy your pumpkin holiday with a wonderful Cucubrita Mouse, who knows how to create coziness and make every day a little celebration.

Книжка-білінгва.

Ілюстрації Даші Ракової.

Чарівне горнятко

Видавництво “Читаріум”, 2019

89727bb0

Нана запрошує до чаювання маленьких і дорослих читачів! Дівчинка любить пити чай і слухати історії про нього. Коли вона заглядає у своє чарівне горнятко, то бачить справжні чайні казки: про драконів, слонів і навіть пухнастих курчаток. А ви любите пити чай і фантазувати? Що, як і ваше горнятко — чарівне?

Ілюстрації Надії Кушнір.

Бойфрендз. 13 історій про жінок, чоловіків і динозаврів

Видавництво “Брайт Букс”, 2019

f945aaf5

У цій книжці не йтиметься про вічне кохання, тож можете одразу відкласти її убік. Якщо шукаєте романтичної історії, де лише Він і Вона, захід сонця чи щось на кшталт цього — тоді BOYFRIENDS, певно, не виправдає ваших надій…

13 історій натомість повідають про любов. Любов до життя і світу, що вирує поруч. Любов до випробувань, бо у них — зростання. Любов до людей і обставин, невдач і перемог. Любов жінки до… себе. Тому що можна тричі переступити через власне «Я», впасти долу й простелитися килимком, можна стерти себе з лиця землі й не бачити більш своє відображення у дзеркалі, забути своє ім’я й одректися від усього, що до цього часу мало цінність. Заради єдиного чоловіка. Але чи варто?

13 різних жінок. 13 різних історій. У кожній із них подеколи можна впізнати себе.

Мультиавторська збірка оповідань.

Нечуй невмирущий

Видавництво “Ранок”, 2019

f35204f0

Літування в селі у бабусі не може бути сповнене пригод? Ще й як може, якщо твоя Ба дотепна, а її кіт має дев’ять життів і весь час потрапляє в халепи. Це історія про одне літо хлопчика Остапа, про дружбу, довіру та примирення, про витівки й вигадки, про вечірні посиденьки біля вогнища і читання чарівних книжок, але найбільше — про кота, гідного стати героєм дитячого записника, а можливо, і справжньої газети.

Ілюстрації Грасі Олійко.

Вузлик на пам’ять. Історії та спогади про бабусю

Видавництво “Брайт Букс”, 2019

06df0377

Її називають повелителькою смачних пирогів, мудрою порадницею, найвигадливішою казкаркою, заклинателькою часу, домашнього затишку та доброго настрою. Її обійми цілющі й найдорожчі, а спогади про її турботу зігрівають у дні, коли сумно й самотньо. І хочеться безкінечно дякувати. І не забувати. Історії та спогади про бабусю, як вузлик на пам’ять. Аби перечитувати самому й переповідати дітям. Бо тільки так ми можемо зберегти пам’ять про тих, кого любили й любимо. Розповідаючи про них історії…

Мультиавторська збірка оповідань.

Чайна книжка. Історії про чай і не тільки

Видавництво “Брайт Букс”, 2019

252c4d71.png

Витончена порцелянова чашка, крихітна азійська піала чи старенький щербатий кухлик – затишна магія чаювання підвладна кожному й по всіх усюдах…

Випадково почути незвичайну розмову в антикварній крамниці чи прочитати щоденник із далекого минулого. Завітати на чаювання в американський парк, таємничий китайський монастир, маленьке українське селище чи ошатний вікторіанський маєток. Почути колискову від незнайомця, утамувати тугу маленького африканського хлопчика, покохати, пробачити, втратити і знайти.

Усе це, разом зі звичайними й дивовижними героями, пропонує пізнати й відчути «Чайна книжка. Історії про чай і не тільки» – духмяна й тепла колекція оповідань, зібраних по різних куточках світу, замішаних на чайних традиціях, настояних на любові, красі та мудрості.

Сніговірші для малят

Видавництво Старого Лева, 2018

 snigovirshi_0

Діти надзвичайно полюбляють віршики. Тож до Різдва Старий Лев підготував цю ошатну книжку для читання в родинному колі. А допомогли йому в цьому сучасні українські поетеси, поети та ілюстраторки. У «Сніговіршах для малят» багато веселих забав зі снігом, чарівних дарунків від святого Миколая і таємничих моментів Різдва й Нового року. А ще Старий Лев віршами нагадує маленьким читачам, аби дбали узимку про пташок і звірят.

Серед авторів збірки віршів для дітей: Мар’яна Савка, Галина Малик, Галина Кирпа, Катерина Міхаліцина, Олександр Дерманський, Ігор Калинець, Оксана Лущевська, Оксана Кротюк, Григорій Фалькович, Тетяна Винник, Юля Смаль, Наталя Поклад, Олеся Мамчич, Іван Андрусяк, Олександра Орлова. Упорядниця – Наталка Малетич.

Серед ілюстраторів віршів такі відомі художники, як: Даша Ракова, Оксана-Олександра Драчковська, Юлія Пилипчатіна, Наталія Олійник, Богдана Бондар, Оксана Була, Марта Кошулінська, Катерина Сад.

Ом і дзень

Видавництво: «Книгаренька», 2018

34b902ef

У Дрона та Оливки дуже незвичайна бабуся. Вона – інструкторка з йоги, тому запросто стає в чудернацькі пози. А ще – вчить цьому своїх онуків. Із нею навіть проста прогулянка в парку перетворюється на йога-сеанс!
Дотепна книжка-гра “Ом і Дзень” відкриває малюкам світ йоги, з його чарівними словами та поняттями, фізичними вправами-імітаціями тварин і предметів. Читання з виконанням асан із книжки – чудова розвага і водночас справжнє оздоровче заняття.

Ілюстрації Надії Кушнір.

Це зробила вона

Видавництво: «Видавництво», 2018

Це зробила вона

Один рік розробки. 150 днів підготовки. 120 талановитих авторів. 50 історій успіху.

50 жінок, що стали частиною історії України.

Це перша ілюстрована книга про видатних українок. Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їх приклад надихає.
Сьогодні ми привідкриємо завісу таємничості, щоб побачити справжню роль українських жінок в науці, політиці, культурі України. Пліч-о-пліч з чоловіками вони творили нову Україну. Пліч-о-пліч з чоловіками вони йшли до своєї мети. «Це зробила вона». Це зможете зробити і ви.

Теплі історії в конвертах

Видавництво «Брайт Букс», 2018

b626440a

Ця збірка «Теплих історій» – про листування, про дороге для нас спілкування, розуміння, дар душевного тепла нашим близьким, рідним, друзям. Перед вами – листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події, листи багатолітнього кохання й перших несміливих освідчень, прощення, трепетної надії та мужньої, стійкої віри, вдячності, поваги; сторінки, що бережуть дружбу, дають мудрі поради, втішають у горі, підтримують; листи, які поєднують людей, а чи й розлучають… Вони дозволяють себе прочитати, – ці, списані різним почерком аркушики паперу або ж електронні послання, – довіряють свої секрети, діляться з нами новими теплими історіями.

Мультиавторська збірка оповідань.

Окуляри і кролик-гном

Видавництво «Братське», 2018

27265530_2033776360232515_2018970568_o

Ти зростаєш. Мрієш про кролика й гостей на день народження. Нарікаєш, що тебе ніхто не розуміє. Ходиш хвостиком за старшою сестрою. Соромишся. Сердишся. Вигадуєш. Вчишся. Дурієш. Сумуєш. Дружиш. Радієш. Шукаєш… Довкола – величезний світ, і ти лише починаєш його для себе відкривати, як відкривають його герої цих дванадцяти оповідань. Їм від 10 до 13 років, вони живуть в українських містах. У чомусь вони геть схожі на тебе. Радій і переживай разом з ними!

Мультиавторська збірка оповідань.

Завантажуйте і читайте!

Bears Can Fly

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

3f57c5b2

The book for the little ones is not only an acquaintance with color, texture, images, words and concepts. The texts that geared towards the awakening of the imagination are extremely important for the child development.
‘Bears Can Fly’ illustrated by Nataliia Pavliuk is a beautiful, funny and intriguing story about two cute bears that provides an excellent opportunity to introduce children movement in space.

For Whom Does The Sun Shine?

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

444fa219

“For whom does the sun shine?” — that is the question for a little kitten. So he asked the same thing his mother cat, puppy, rooster, goat and other farm residents. But they all have different answers. So who is right then?
This charming picture-book illustrated by Anna Kyzyma represents various farm animals and their sounds, and also so many greetings the polite kitten knows. The sun is running in the sky, the kitten is running on the ground. And they are both going to bed at night. So this is also a perfect bedtime reading story.

What Does the Ball Like Most of All?

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

3aecb820

With a funny red ball, kids will never be bored. The ball likes so many awesome things and activities! But what does the ball like most of all? Explore with a superbly colorful, charming and touching picture book illustrated by Cristina Stashkevich.
BONUS: Black and white coloring book pages!

The Little Train Goes On A Trip

Видавництво «Chimalecha Books», 2017

38c18d77

The Little Train goes on a trip. And you can join its wonderful journey!
Reading this book is a fun way for kids to learn about the different sounds that farm animals make and also to practice counting from 1 to 10.

Illustrated by Margarita Levchuk.

Ліза і друзі. Сім’я / Lisa and Friends. Family

Видавництво «ПЕТ», 2017

f13fd220

Соня має чудового папужку, а її бабуся вміє шити одяг для ляльок. Мартін усе знає про море, адже він – син і онук справжніх моряків, а ще у нього є кумедний песик. А чим особлива родина Лізи і чи матиме вона колись домашнього улюбленця?

Про це маленькі читачі дізнаються з яскравої книжки-білінгви “Ліза і друзі. Сім’я / Lisa and Friends. Family”, а заразом збагатять свій словник активною англійською лексикою.

Ілюстрації Катерини Підлісної.

Ліза і друзі. Слова ввічливості / Lisa and Friends. Polite Words

Видавництво «ПЕТ», 2017

0bb425af

Ліза мріє про друзів, але для знайомства треба зробити перший крок. Як зароджується дитяча дружба і які слова хочуть почути ображена подруга, іменинниця чи хворий друг?

З цієї кижки починається історія Лізи, Соні та Мартіна, розказана двома мовами. У форматі книжки-картинки, в атмосфері простих життєвих ситуацій і дитячих відкриттів маленький читач знайде для себе нові цікаві слова, які обов’язково стануть йому у пригоді.

Ілюстрації Катерини Підлісної.

Підземне царство метро

Видавництво «КМ-Букс», 2017

5e73b410

«Підземне царство метро» – це сьома збірка оповідань двадцяти одного сучасного автора з серії «Дорожні історії». Твори об’єднані тематикою підземного транспорту, незвичайними історіями, реальними та фантастичними, у нас та в інших країнах – метро, метро, метро, загадкове і буденне. Але направду всі ці історії зовсім не про транспортний засіб, а про нас із вами — про живих людей із нашими проблемами, переживаннями, прагненнями, коханнями, розчаруваннями, втратами, але з вірою в те, що все буде добре. Рекомендовано широкій читацькій аудиторії, дуже рекомендовано для читання в дорозі!

Мультиавторська збірка оповідань.

Подорож до країни Мурвіль

Видавництво «Зелений пес», 2013

bebdc5e8

Чарівна країна котячої втіхи, де течуть молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках, поруч з дивовижними, ніким не баченими квітами кицьколілій і кошенятовими трояндами зеленіє котяча м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож лицар Котячої слави Кексик Сірий зі своїм провідником Зефіром Білосніжним. На шляху мандрівникам зустрінеться безліч цікавих місць, вони подружаться з різними мешканцями казкового світу, втраплять у цікаві пригоди, навчаться лазити по деревах, добувати вогонь, виживати в різних погодних умовах, літати, плавати. А головне – врятують увесь край котячої втіхи від занепаду та злих чарів!
Допомогти лицарю і його провідникові можеш тільки ти! Приєднуйся!

Ілюстрації Крістіни Сьомової.